Yusuf Hoca Mermer 1990 yılında Marmara Adası Saraylar beldesinde faaliyete başlamıştır. Kalite ve müşteri memnuniyetini ilke edinen Yusuf Hoca Mermer, en son teknolojik ve üretim araçlarıyla Blok mermer üretimi yanı sıra fabrikalarımızda da çeşitli ebatlarda mermer plaka üretimini yapmaktayız.

Tecrübeli ve teknik donanımla personelimizle ve artan ocak sayımızla gerek yurt içinde gerekse de dış piyasada hızla büyümekteyiz.Yeni pazar yerlerinin yarı sıra Suriye, Makedonya, Birleşik Arap Emirlikleri, Ürdün, Bangladeş, Çin gibi birçok ülkeye ihracat yaparak dış piyasadaki pazar payımızı sürekli genişletmekteyiz.

Yusuf Hoca Mermer 1990 yılında kurmuş olduğu fabrikası ile levha ve ebatlı üretimine başlayarak yurtiçi ve yurtdışı taleplere cevap vermektedir. Yeni nesil teknolojisi ile sektörde farkını gösteren Yusuf Hoca Mermer , tam otomatik robotlarla desteklenen makine parkıyla yıllık üretimini 200.000 m2 seviyesine ulaştırmıştır.

100’ü aşkın çalışanı ve yapmış olduğu ihracat ile ekonomimize büyük girdiler sağlayan Yusuf Hoca Mermer, ülkemizdeki mermer sektörünün öncü kuruluşları arasında yer almayı başarmış ve uluslar arası piyasada da hak ettiği konuma ulaşmıştır.


Hakkımızda